Bursa Yapı Normal cam balkon

Hizmetlerimiz,İstanbul,kanalizasyon temizleme,su kaçağı tespit,tıkanıklık açma

Bursa Yapı Normal cam balkon

Cam Balkon kapatma ve vitrin sistemleri ev ve iş yerlerinizin dış çevre ile buluşmasını sağlayan balkon, teras, vitrin ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunları ortadan kaldıran, kullanıldığı; alanlara heyecan veren pratik ve özel bir sistemdir.

Bu özel sistemleri teknolojiden ödün vermeden Türkiye ile tanıştıran firmayız. Çok özel sistem ve Fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Cam Balkon kapatma sistemlerini tamamen açtığınızda balkonunuzu hiç bir ek yapılmamışcasına kullanma özgürlüğü; tam olarak kapatıldığında ise ısı, rüzgar, ses, toz, koku vb. diğer etkenleri önemli ölçüde engelleyerek yalıtımı sağlamaktadır.

Katlanır Cam Balkon kapama sistemlerimiz çok amaçlı kullanımlar için tasarlanmış bir sistemler bütünüdür. Mekanizmalardaki kayar hareketli yapı sayesinde kullanımı kolaydır. Değişik biçim ve amaçlarda kullanılabilir. Tam olarak kapatılıp açılacağı gibi cam panellerin bir yada birkaçını pencere gibi açıp havalandırma amaçlı kullanabilme imkanı da verir

Tel: 0546 940 2175

BursaYapı tadilat

konuşmayı başlat
1
Yardım?
Tel: 05469402175
Merhaba
Yardım Edebilirmiyim