Yıldırım Duşa Kabin Tasarımı

banyo Tadilat,banyo Yenileme,yıldırım Duşa kabin,Duşa Kabin Yıldırım,Duşakabin,ev tadilat

Günümüzde duşkabinler banyolardaki su yalıtımının yanısıra estetik ve bütünleyici özelliklerine göre seçilmektedir.
Duş alanlarının yapısı diğer banyo ekipmanlarının konumu duşakabin uygulamarında dikkat edilmesi gereken konulardır.Estetik olarak çok beğenilen bir ürün gerektiği kadar kullanışlı olamaya bilir.
Uygulanacak duşakabinde görsellik,sağlamlık ve işlevsellik bir arada olmalıdır.Yıldırım Yapı duş alanları için pekçok farklı çözüm önerisi,farklı aksesuar seçenekleri sunarak kullanışlı ve uzun ömürlü cam duşakabin sistemleri ile hizmet vermektedir.
Ürünlerimizde 8 mm -10 mm kalınlığında güvenliği arttırılmış cam,paslanmaz çelik taşıyı sistemler ve kromajlı bağlantı ekipmanları kullanarak kaliteli duş kabini ihtiyaçlarınıza hitap etmekte,banyolarınızda görsellik ve sağlamlığın yıllarca keyfini sürmenizi amaç edinmektedir.
Tüm duşakabin aksesuarları kir tutmayı önleyici şekilde tasarlanmış,paslanmaz çelik duş zeminleri ve entegre katlanır Tabureli Bambu Duş Zeminleri ile konforda unutulmamıştır.
Yıldırım Duşa Kabin Tasarımında Kaliteli Malzeme Ve İşçilik İle Sektörümüzde Lider Olan Yıldırım Yapı Tasarımdır.

Tel: 0546 940 2175

Banyo Yapı TasarımDolap Yapı TasarımDuşa Kabin Yapı TasarımGenelIşık Bantı Yapı TasarımKalebodur Yapı TasarımKartonpiyer Yapı Tasarımkırım işleriMobilya ÜretimiMutfak Yapı TasarımParke Yapı TasarımYıldırım

konuşmayı başlat
1
Yardım?
Tel: 05469402175
Merhaba
Yardım Edebilirmiyim